https://www.cvkeskus.ee/656651
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Võtmekliendihaldurina on Sinu peamisteks ülesanneteks võtmeklientide nõustamine ja kliendisuhete hoidmine. Tunned hästi meie tooteid ja teenuste portfelli ning oskad kliendile soovitada sobivaimaid büroomööbli sisustuslahendusi. Assisteerid müügijuhti, koostad hinnapakkumisi, võtad vastu ja vormistad tellimusi.


Nõudmised kandidaadile

Sind saadab uuel töökohal edu, kui oled julge ja avatud suhtleja, täpne ja kohusetundlik. Sulle on olulised kliendikesksus ja meeskonnatöö ning Sul on juba kogemusi müügi vallas. Suhtled vabalt eesti ja inglise keeles, saksa või rootsi keele oskus tuleb kasuks.


Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi, et saada tõeliseks sisustuslahenduste eksperdiks.


Tööpakkumise number
#656651

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2020
Võtmekliendihaldur Võtmekliendihaldur

Standard AS

Standard on Eesti pikima ajalooga kaubamärke, mis alustas 1944. aastal mööbli tootmise ja müümisega. Tänaseks on Standard kasvanud rahvusvaheliseks meistribrändiks, olles eestvedaja kaasaegsete ärikeskkondade loomisel, milleks on nii bürookeskkonnad kui ka hotelliinterjöörid.

Standardi edu aluseks on toimiva terviku pakkumine, millest kunagine põhitegevus - mööbli tootmine - moodustab täna vaid ühe poole. Teiseks pooleks on tellijate nõustamine, ruumilahenduste planeerimine, interjööri disain ja elluviimise juhtimine – et detailid moodustaksid terviku, mis toimib täiuslikult.

Oleme veendunud, et inimesena saad Sa endast parima anda vaid siis, kui Sind ümbritsev keskkond - nii tööl, kui reisides - arvestab Sinu tegelike vajadustega. Sellist keskkonda oma klientidele loomegi - enamasti on need rahvusvahelised hotelliketid ja suure töötajaskonnaga kontorid, kes tahavad oma külalistele ja töötajatele pakkuda täiuslikke tingimusi kodust eemal oldud aja veetmiseks.

See on loomulik, et me kõik tahame inimestena enda ümber parimat.
Kui sul on võimalus valida, siis oska tahta enamat.
Standard – expect excellence.

Vaata rohkem

Võtmekliendihaldur
You are applying to:
Võtmekliendihaldur
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!