Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #243682

Võtmekliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle töö põhieesmärk on arendada ja hoida suhteid HORECA sektori võtmeklientidega. Selleks:
- uute klientide leidmine ja aktiivne suhtlemine võtmeklientidega;
- klientide vajadustele vastamine, probleemide lahendamine;
- osalemine kohviseadmete projektimüügis;
- suhtlemine HORECA toodete tarnijatega;
- müügiaruandlus ja müügiprognooside tegemine;
- turusituatsiooni- ja trendide jälgimine;
- osalemine HORECA müügitegevuse planeerimises, panustamine HORECA strateegia kujundamisse.

Ootused kandidaadile

- töökogemus aktiivse müügi, suurkliendisuhete ja protsesside juhtimise valdkonnas (vähemalt 5 aastat, soovitavalt HORECA sektoris);
- korrektne eesti keele oskus, vene ja/või inglise kõnekeele oskus;
- kogemused läbirääkimisprotsessidest erinevate osapooltega;
- tasakaalukus, süsteemsus oma töös;
- algatusvõime, tugevad kaasamise ja meeskonnatöö oskused;
- analüüsivõime nii enda kui turu vajaduste hindamiseks;
- arvuti kasutamise oskus (MS Office) igapäevase töövahendina;
- autojuhiload (B kategooria).

- tööd oma valdkonna juhtivas ettevõttes, professionaalses meeskonnas;
- tööd tuntud kaubamärkidega;
- võimalust töötada mainekate klientidega;
- toodete/teenuste alast väljaõpet, täiendkoolitusi vastavalt vajadusele;
- motiveerivat, töötulemustest sõltuvat palgasüsteemi;

Tööpakkumise number
#243682

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. november 2011
Kuulutus sisestati:
4. november 2011

CVKeskus.ee klient

Manpower OÜ kliendiks on OÜ Infomelton.

OÜ Infomelton (www.caffe.ee) tegeleb kohvi ja kohviseadmete maaletoomise ja edasimüügiga Eestis esindades maailmas hästi tuntud ja kvaliteetseid kaubamärke nagu Lavazza, JURA, Dalla Corte jt.

Vaata rohkem