Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217152

Võtmekliendi müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtmekliendi müügijuhina asud tööle ettevõtte juhtkonnas ning sinu põhiülesanne on müügieesmärkide planeerimine ja elluviimine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine, müügimeeskonna juhtimine, motiveerimine ja koolitamine, müügitulemuste analüüs ning tagasiside andmine klientidele.

Nõudmised kandidaadile

  • edukat müügimeeskonna juhtimise kogemust
  • oskust eesmärke püstitada ja saavutada
  • suurklientidega töötamise kogemust
  • soovi ennast müügi valdkonnas tõestada
  • eesti keele oskus kõrgtasemel

Pakume sulle toetavat ja motiveerivat töökeskkonda, väärilist tasu ning võimalust areneda ja kasvada koos valdkonna juhtiva ettevõttega.

Tööpakkumise number
#217152

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2011

TC Partner on pakkunud professionaalseid telemarketingi, kontaktikäsitluse ja personaalse müügi teenuseid juba üle kaheksa aasta. Meie klientide hulka kuuluvad telekommunikatsiooni- ja infotehnoloogiafirmad, pangad, kirjastused, koolitus- ja konsultatsiooniettevõtted, kellele oleme abiks heade kliendisuhete loomisel ja hoidmisel.

Vaata rohkem