Värsked tööpakkumised

Võtmekliendi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119891

Tööpakkumise number

119891

Töö kirjeldus

- võtmeklientidele parimate logistilistiliste lahenduste leidmine ja hinnapakkumiste tegemine koostöös ekspedeerimisosakonnaga
- uute võtmeklientide leidmine ja suhete arendamine Eestis, Baltikumis ja Venemaal saavutamaks uusi pikaajalisi koostöölepinguid

Nõudmised kandidaadile

- hea suhtlemisoskus
- varasem müügitöö kogemus
- valmisolek reisideks
- hea inglise ja vene keel oskus
- ekspedeerimis- või logistikavaldkonna tundmine on eeliseks

- huvitavat tööd nooruslikus ja rahvusvahelises kollektiivis
- kaasaegseid töövahendeid ja – tingimusi Ülemiste Ärikeskuses asuvas kontoris
- arenguvõimalust ja koolitust
- atraktiivset põhipalka ja tulemustasu
- reisimisvõimalust
- ametiautot vajadusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. september 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007

Global Cargolink Ltd on ekspedeerimisettevõte, peakontoriga Tallinnas ning esindustega Baltikumis ja St-Peterburgis. Meie peamiseks tegevusalaks on merevedude ekspedeerimine, kuid pakume oma klientidele ka lennu-, maa- ning raudteetransporti vahendust. Meie 2006 aasta müügikäive Eestis oli ligikaudu 50 miljonit krooni ning meie Ülemiste Ärikeskuses asuvas kontoris töötab hetkel 15 eesti, vene, kanada ja hiina rahvusest professionaali. Seoses uute arengusuundade ja muudatustega töökorralduses otsime oma meeskonda Võtmekliendi müügijuhti.