Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #322771

VÕTMEKLIENDI HALDUR (JAEKAUBANDUS)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhte ja -tegevuste üldine haldamine; koostöö juhtkonna ja müügitiimiga
Ettevõtte kaubamärkide edukas turundamine jaekaubanduse võtmeklientide tooteportfellis
Kaubamärkide mahu ja kasumi, distributsiooni ja turuosa tagamise eest vastutamine vastavalt isiklikele müügieesmärkidele
Väga heade tulemuste järjepidev tagamine, keskendumine tulemuste parandamisele
Ettevõtte tooteportfelli positsiooni arendamine ja säilitamine jaekaubanduse võtmeklientide juures
Tellimuste vastuvõtmine, telefonisuhtlus, kohtumised klientidega, et suurendada ettevõtte toodete müüki

Ootused kandidaadile

Kõrghariduse olemasolu
Eelnev müügi ja/või teenindusalane kogemus
Finantsalased baasteadmised
Kogemus ja orienteeritus kliendisuhtlusele
Hea inglise ja vene keel
Kasuks tulevad teadmise toidu valdkonnast
B-kat juhiload

Konkurentsivõimelist tasupaketti, mis on seotud kuu müügiboonusega
Tööauto kasutamise võimalus
Koolitusi ja arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#322771

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2013
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2013
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemustasu

CVKeskus.ee klient

Reaton OÜ
Reaton on üks suurimatest toidukaupade hulgimüügi ettevõtetest HoReCa ja Retail sektoris. Teenindamine rohkem kui 3000 hotellindus-, ja toitlustusettevõtet ning supermarketeid Eestis, Lätis ja Leedus. Reaton pakub kvaliteetset toitu ja gourmet tootevalikut, vastavalt konkreetse kliendi soovile ja vajadustele.

Vaata rohkem