Värsked tööpakkumised

Võtame oma Pärnu osakonda tööle MEHAANIKU

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 41769

Tööpakkumise number

41769

Töö kirjeldus

Kelle tööks on Scania veokite ja busside hooldus, remonttööde teostamine vastavalt Scania standardile.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on erialane ja/või eelnev töökogemus mehaanikuna. Sobiv kandidaat on aktiivne ja valmis pidevaks enesetäiendamiseks. Kasuks tuleb vene keele valdamine suhtlustasandil ning oskus kasutada oma töös inglise keelseid käsiraamatuid. Soovitavalt arvuti kasutamise oskus baastasemel.

Omalt poolt pakume kindlat ning motiveerivat palka; võimalust rakendada oma oskusi, suurendada oma kogemusi, tõsta oma proffessionaalsust läbi koolitusprogrammi ning saada osa kaasaegsest, rahvusvahelise ettevõtte organisatsioonikultuurist.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. märts 2005
Kuulutus sisestati:
3. märts 2005

Scania on üks maailma juhtivaid raskeveoki- ja bussitootjaid,olles esindatud rohkem kui sajas riigis. Scania on enimmüüdud raskeveok Eestis. Scania Eesti AS tegeleb uute ja kasutatud Scania veokite ning busside müügi, hoolduse ja remondiga. Oma 12 tegevusaasta jooksul oleme rajanud Eestit katva müügi- ja teenindusvõrgu osakondadega Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres. Ettevõttes töötab üle 100 inimese.