Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64498

Võru Järve Kooli direktor

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võru Järve Kooli juhtimine

Ootused kandidaadile

* eripedagoogika alane kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö staaž
keha-, kõne-, meele- või vaimupuuetega või psüühikahäiretega või tasandusklassi
õpilastega ning läbitud 240-tunnine juhtimisalane kursus või;
* muu pedagoogiline kõrgharidus ja vähemalt viieaastane pedagoogilise töö staaž keha-,
kõne-, meele- või vaimupuuetega või psüühikahäiretega või tasandusklassi õpilastega ning
läbitud 240-tunnine juhtimisalane kursus või;
* kõrgharidus ja vähemalt kolmeaastane samaväärse organisatsiooni juhtimise kogemus
ning läbitud vähemalt 240-tunnine pedagoogikakursus ja 160-tunnine
koolijuhtimiskoolitus;
* soovitav juhitöö kogemus;
* hea pedagoogiline suhtlemisoskus;
* ühe võõrkeele oskus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd.

Lisainfo

Võru Järve Kool on mõõduka ja raske vaimse ning liitpuudega laste
toimetulekukool.

Tööpakkumise number
#64498

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. mai 2006
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem