Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314729

Vorstivalmistaja Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP kliendiks on Huittinen külas paiknev suur Soome lihakombinaat kes soovib tööle võtta 4 kogemustega vorstivalmistajat. Huittinen asub 180 km Helsinkist.
Vorstivalmistaja tööülesandeks on vorstide toppimine ja seejärel suitsuahju viimine. Töö algab sügisel. Töö sobib nii naistele kui meestele.

Ootused kandidaadile

  • Hea soome keele oskus
  • Eelnev vorstivalmistamise kogemus lihakombinaadis vähemalt 2 aastat
  • Rutiinitaluvus, meeskonnatööoskus, positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal
  • Ametlikku lepingut Soome firmaga
  • Kindlat töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule
  • Soome sotsiaalkindlustussüsteemi hüvesid
  • Aitame elamispinna hankimisel.

Lisainfo

Enne CV saatmist palun veenduge et teie töökogemus on CV-s korralikult lahti kirjutatud. Üherealised CV-d ei ole kandideerimisel edukad. Ilma sobiva
töökogemuse või soome keele oskuseta ei ole mõtet kandideerida.

Tööpakkumise number
#314729

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 9.32 - 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. august 2013
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2013
Lisainfo palga kohta:
vastavalt Soome kollektiivlepingule

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem