Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34281

VORMSI VALLA MEDITSIINITÖÖTAJA - ÕDE

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vormsi vallas igapäevase ja erakorralise meditsiinilise esmaabi andmine koostöös Läänemaa Päästeteenistusega ja perearstiga ning meditsiiniline nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • meditsiiniline kesk- või kõrgharidus
  • omad praktilist meditsiinialast töökogemust
  • oled rahulik, kohusetundlik ja kõrge empaatiavõimega inimene.

Ettevõte pakub

  • tööks vajalikke vahendeid
  • elamisvõimalusi Vormsil
  • erinevaid koolitusi

Lisainfo

Vastuvõtupunkt Valla keskuses Hullo külas, mandril käimine võimalik katta komandeeringutega (piletid). Puhkus kokkuleppeliselt 4-5 nädalat. Võimalus leppida kokku valvete teostamine Haapsalu haiglas ja Läänemaa kiirabi brigaadis.
Küsi julgesti lisainformatsiooni GSM: 56210290 või e-mailil: tii.oot@cvkeskus.ee!

Tööpakkumise number
#34281