Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198171

Vormsi Lasteaed-Põhikooli direktor

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

lasteaed-põhikooli direktor

Ootused kandidaadile

Vastavus haridusministri 26. augusti 2002 määruses nr 65 „Pedagoogide kvalifikatsiooninõuded” sätestatud nõuetele,

  • teadmised eelarvelise asutuse majandustegevuse põhimõtetest,
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus,
  • koostöövõime ja väga hea suhtlemisoskus,
  • arvuti kasutamise oskus,
  • õpi- ja otsustusvõimelisus,
  • analüüsi- ja planeerimisoskus.

Ettevõte pakub

Kaasaegne töökeskond
Võimalus eneseteostuseks kiirelt uuenevas hariduskeskkonnas

Tööpakkumise number
#198171