Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #124364

Võrgutehnik Viljandisse

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sulle sobib liikuva iseloomuga töö värskes õhus ja oskad ise oma aega planeerida, siis tea, et Sind ootab:

  • vastutusrikas töö kogu piirkonna elektriseadmetes (andmete kogumine elektriliinide ja -alajaamade seisukorra kohta, koormusmõõtmiste teostamine)

Ootused kandidaadile

  • vähemalt elektrialane kutseharidus
  • B kategooria juhiload
  • elementaarne arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • tööks vajalikku koolitust ja kolleegide tuge
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • võimalust teha sporti ja muid lisahüvesid

Tööpakkumise number
#124364

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. september 2007
Kuulutus sisestati:
18. september 2007

Osaühing Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mis varustab elektrienergiaga ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.

Vaata rohkem