Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197116

Võrgutehnik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võrgutehnikuna teed vastutusrikast tööd kogu piirkonna elektriseadmete korrashoiu tagamisel ning eriolukordades rikkekohtade selgitamisel ja lokaliseerimisel. Sinu ülesandeks on koguda andmeid elektriliinide ja -alajaamade seisukorra kohta, teostada õhuliinide ja alajaamade tehnilist kontrolli ning koormusmõõtmisi. Lisaks on Sul võimalus osaleda elektrivõrgu tehnilise informatsiooni arendustöös ning tehniliste andmete standardiseerimises ja ühtlustamises.

Nõudmised kandidaadile

Võrgutehniku töö sobib just Sulle, kui:

  • Sul on elektrialane haridus
  • oled töötanud elektrikuna ja omad A-pädevust
  • tunned elektrivõrgu ja alajaamadega seotud seadmeid, mõõteriistasid ja vahendeid
  • oled hea planeerija
  • oskad kasutada arvutit
  • Sul on B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • liikuva iseloomuga töö värskes õhus
  • võimalus ise oma aega planeerida
  • tööks vajalik koolitus ja kolleegide tugi
  • Sinu panusele vastav töötasu
  • võimalus ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu

Tööpakkumise number
#197116

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
25. mai 2010
Kuulutus sisestati:
11. mai 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia

Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille peamine roll on võrguteenuse osutamine klientidele, kelleks on ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.

Vaata rohkem

You are applying to:
Võrgutehnik