Värsked tööpakkumised

Võrgutehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185071

Tööpakkumise number

185071

Töö kirjeldus

Võrgutehnikuna täidad olulist rolli kogu piirkonna elektriseadmete korrashoiu tagamisel ning eriolukordades rikkekohtade selgitamisel ja lokaliseerimisel. Sinu ülesanne on koguda andmeid elektriliinide ja -alajaamade seisukorra kohta, teostada õhuliinide ja alajaamade tehnilist kontrolli ning koormusmõõtmisi. Lisaks on Sul võimalus osaleda elektrivõrgu tehnilise informatsiooni arendustöös ning tehniliste andmete standardiseerimises ja ühtlustamises.

Nõudmised kandidaadile

Võrgutehniku töö sobib just Sulle, kui:
• Sul on elektrialane haridus
• oled töötanud elektrikuna, soovitavalt alajaamades või ülekandeliinidel
• tunned elektrivõrgu ja alajaamadega seotud seadmeid, mõõteriistasid ja vahendeid
• oskad kasutada arvutit
• Sul on B-kategooria juhiluba
• elad Kuressaares või selle lähistel

A-pädevus annab Sulle kandideerimisel eelise!

Ettevõte pakub

• liikuva iseloomuga töö värskes õhus
• tööks vajalik koolitus ja kolleegide tugi
• Sinu panusele vastav töötasu
• võimalus ise oma aega planeerida

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2009

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.
Jaotusvõrk OÜ on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille peamine roll on võrguteenuse osutamine klientidele, kelleks on ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.