Värsked tööpakkumised

Võrguinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 104136

Tööpakkumise number

104136

Töö kirjeldus

Põhifunktsioonid:
- tehniline suhtlemine klientide ja tarnijatega rikete kõrvaldamisel,
- IP/ SDH/ ATM/ DWDM võrkude ning seadmete seire administreerimine,
- uute teenuste käivitamine.

Nõudmised kandidaadile

- olemasolev või omandamisel telekommunikatsiooni- või IT-alane kõrgharidus,
- teadmised telekommunikatsiooni valdkonna toodetest ja teenustest,
- hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas,
- õppimistahe,
- kiire reageerimisvõime, hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus,
- korrektsus ja kohusetundlikkus,
- probleemide analüüsimine iseseisvalt ja meeskonnatööna,
- paindliku tööajaga töötamise võimalus, sh. öised vahetused.

Kasuks tulevad:
- eelteadmised IP/ SDH/ ATM/ DWDM valdkonnast,
- vene keele oskus,
- B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimelist palka
- koolitust konkreetseks tööks
- töötamist oma ala tippspetsialistide nooruslikus meeskonnas
- arengu- ja karjäärivõimalusi rahvusvahelises kiirelt kasvavas telekommunikatsioonikontsernis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. mai 2007
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2007

on rahvusvahelise telekommunikatsiooniettevõtte Linx Telecommunications BV tütarfirma. Kvaliteetsete andmesideteenuste pakkujana on Linxtelecomi klientideks nii Eesti suuremad telekommunikatsioonifirmad kui ka erinevate ärivaldkondade ettevõtted. Lisaks sideteenustele pakume ka serverimajutusteenuseid ning internetipõhiseid telefonikõneteenuseid.