Värsked tööpakkumised

Võrguhaldur Saaremaale

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 201100

Tööpakkumise number

201100

Töö kirjeldus

• klientide nõustamine võrguteenuse küsimustes
• parimate elektrilahenduste tagamine äriklientidele
• kliendisuhete hoidmine ja arendamine oma piirkonnas
• võrgulepingute haldamine
• klientide andmebaasi haldamine

Nõudmised kandidaadile

• Sul on väga hea suhtlemis- ja argumenteerimise oskus
• Sa oled õppimisvõimeline ning tulemustele ja koostööle orienteeritud
• Sinu tööstiili iseloomustab iseseisvus, kohusetundlikkus ja initsiatiivikus
• valdad eesti keelt ja suhtlustasemel vene keelt

• võimalust saada osaks kiiresti arenevast organisatsioonist
• võimalust kaasa rääkida osakonna ja Jaotusvõrgu arengutes
• asjatundlikku meeskonda
• sportimisvõimalusi Eesti Energia spordiklubis

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaotusvõrk OÜ on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille peamine roll on võrguteenuse osutamine klientidele, kelleks on ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest.