Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68207

Võrguarengu projektijuht

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • jaotusvõrgu ehitusprojektide juhtimine
  • jaotusvõrguga liitumisprotsessi administreerimine
  • lahenduste leidmine ehitamise käigus tekkinud tehnilistele ja juriidilistele probleemidele
  • projektdokumentatsiooni ja aruandluse koostamine
  • klientidega läbirääkimiste pidamine, kliendisuhete hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus elektroenergeetika valdkonnas
  • kõrgtasemel eesti keele ning suhtlustasemel vene ja inglise keele oskus
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • töökogemus vähemalt 5 aastat sarnases ametis või erialal
  • täpsus ja kohusetundlikkus töökohustuste täitmisel
  • autojuhiloa olemasolu

  • huvitavat, vastutus- ja vaheldusrikast tööd ning võimalusi professionaalseks arenguks
  • kaasaegset töökeskkonda
  • ametialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#68207