Värsked tööpakkumised

Võrguarenduse-ehituse peaspetsialist Tartus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193294

Tööpakkumise number

193294

Töö kirjeldus

Eesti suurima võrguettevõtja peaspetsialistina juhid keskpingejaotlate ja võrgu automatiseerimise investeerimisprojekte. Annad oma panuse investeeringuobjektide tehniliste lahenduste väljatöötamisel, hangete läbiviimisel ja pakkumiste hindamisel. Pead kinni projektide ajaplaanist, eelarvest ja kvaliteedinõuetest ning koostad aruanded. Kooskõlastad vajaliku dokumentatsiooni ja koordineerid suhtlust Eleringiga. Teostad järelevalvet objektil ja korraldad tööde vastuvõtmise. Peaspetsialistina koordineerid ja juhid projektijuhtide tööd.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda just Sind, kui:

  • omad elektrialast kõrgharidust ja kaasaegseid teadmisi energeetika valdkonnas
  • oled töötanud vähemalt 3 aastat töödejuhatajana või projektijuhina elektritööde valdkonnas ning juhtinud edukalt vastutusrikkaid ja mahukaid projekte
  • Sind hinnatakse tänu Sinu oskusele leida häid lahendusi tehnilistele ja juriidilistele probleemidele ning neid edukalt ellu viia
  • Sul on olemas baasteadmised finantsjuhtimisest
  • Sulle on omane äri- ja tulemuskeskne mõtteviis
  • oled hinnatud meeskonnaliige ja edukas läbirääkija
  • oled iseseisev
  • valdad eesti keelt kõrgtasemel ning vene ja inglise keelt suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

Sind ootab ees:

  • mitmekülgne ja arendav töö toredas meeskonnas
  • kindla töö ja stabiilse palgaga kaasnev turvatunne
  • võimalus ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi kaudu

Lisainfo

Töökoht asub: Tallinnas või Tartus.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
4. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. märts 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Jaotusvõrk OÜ võrguarenduse-ehituse osakond tegeleb võrgu investeeringute projektide juhtimisega.