Värsked tööpakkumised

Võrguadministraator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191382

Tööpakkumise number

191382

Töö kirjeldus

  • arvutivõrgu (võrgu- ja turvaseadmete) igapäevane haldamine;
  • arvutivõrgu ja võrguturvalisuse arenduste läbiviimine;
  • osalemine IT projektides;
  • arvutivõrgu dokumentatsiooni haldamine;
  • tehniliste lahenduste, arhitektuuri ja turvapoliitika väljatöötamine.

Nõudmised kandidaadile

  • infotehnoloogiaalane kõrgharidus;
  • infotehnoloogiaalane töökogemus ja kokkupuude arvutivõrgu haldamisega vähemalt 2 aastat;
  • väga hea süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • kohusetunne, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime ning avatus ja koostöö väärtustamine.

Kasuks tuleb:
  • varasem infotehnoloogiaalane töökogemus avalikus sektoris;
  • varasem kogemus arvutivõrgu haldamisel ja arendamisel, kasutades Cisco ja Juniperi lahendusi;
  • loovus ja algatusvõime, oskus algatada ja ellu viia uusi lahendusi;
  • meeskonnatöö ja infotehnoloogiliste arendustööde läbiviimise kogemus;
  • võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6230 (Veiko Kanistik, andmesideteenuste osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. märts 2010
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine