Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60123

Võrguadministraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvutivõrgu administraatori tööülesandeks on RIA hallatava riigiasutuste vahelise arvutivõrgu tõrgeteta töö tagamine sh:
- arvutivõrgu seadmete administreerimine;
- arvutivõrgu seadmete paigalduse korraldamine;
- arvutivõrgu seadmete asukoha muudatuste dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

- töökogemust vähemalt 2 aastat;
- eesti ja inglise keele valdamist kõnes ja kirjas;
- teadmised arvutivõrkude ülesehitusest;
- arvutivõrgu administreerimise teadmisi ja oskused;
- B-kategooria juhilubade olemasolu.

- pikaajalist ja huvitavat tööd saavutustele orienteeritud meeskonnas;
- võimalusi oma professionaalsete oskuste arendamiseks;
- kaasaegset ja arenevat töökeskkonda;
- erialaseid koolitusvõimalusi;
- hea töö eest konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#60123