Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #738023

Võõrustaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sina - vahetu, loominguline, usaldusväärne, unikaalne. Sa soovid näha maailma või oled seda juba päris palju näinud.
Meie - hotell, mis ei vaja suurettevõtte tööroboteid. Vajame töötajaid, kellele inimesed päriselt meeldivad. Pakume Sulle kõiki vahendeid ja koolitusi selleks, et saaksid oma tööd teha suure naudinguga.
Ühine meiega ja aita tunda meie külalistel end Tallinnas koduselt!
Mida võid oodata – meil ei ole tobedat liftipoisi mütsi ega igavat töövormi, pole kahte ühesugust tööpäeva. Cityboxi töötajana saab sinust mitmekülgsuse maailmameister: administraator, linna tundja, probleemide lahendaja, klienditeenindaja ja kes iganes veel, kõik see ühe päeva jooksul!

Ootused kandidaadile

Meie ootused - isiksused kõigis variantides, inimene kes armastab oma tööd, varased ööbikud ja unetud öökullid.
Sa valdad suhtlustasandil lisaks eesti keelele ka inglise keelt.
Sa oled aus, täpne ja kohusetundlik.

Töö on täiskohaga ja graafiku alusel sh öövahetused.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes.
Väljaõpet kohapeal.
Paindlik töögraafik.
Ettevõttesisesed soodustused ja arenguvõimalused.

Tööpakkumise number
#738023

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. november 2021
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2021

Citybox is a hotel providing affordable rooms in city centre for the mobile travellers of the world. With Scandinavian style we offer you a real home away from home, plus the world’s best dreams in our beds.
We currently have hotels in Oslo, Bergen and Tallinn with more to come in Europe. We are proud to have put the hospitality back into the hospitality industry, and have received numerous awards for our groundbreaking approach.

Vaata rohkem

Võõrustaja