Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434797

Võõrkeele õpetaja Tallinnas & Tartus

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võõrkeele õpetaja unistused täituvad just selle positsiooniga:

Saad töötada täiskasvanutega ja anda kursuseid erinevates ettevõtetes.
Sind ootavad motiveeritud õppijad ja sinu pidev areng tänu erinevatele valdkondadele on garanteeritud.

* Ettevõttesiseste koolituste läbiviimine
* Koolituste sisuline ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

* Vastav kõrgharidus
* Sobivus töötada osalise koormusega
* Võime töötada iseseisvalt
* Kuulamis- ja argumenteerimisoskus
* Empaatiavõime
* Kasuks tuleb:
täiskasvanute õpetamise kogemus ja juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

* Mitmekülgne töö sisu ja pidev areng
* Kokkupuude erinevatest valdkondadest ettevõtetega
* Pikaajaline töösuhe
* Väga head töötingimused
* Toetav ja professionaalne meeskond

Tööpakkumise number
#434797

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
22. august 2016
Kuulutus sisestati:
8. august 2016

Studio Lingua on 12 aastat Eesti turul tegutsenud koolitusettevõte, mis on pakkunud koolitusvõimalusi nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Meie põhimõtteks on pakkuda kvaliteetset enesetäiendamist kogenud professionaalsete koolitajatega.

Vaata rohkem