Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800711

VOLVO EHITUSMASINATE MEHAANIK (Tallinna piirkond)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesandeks on Volvo ehitusmasinate hooldus, veaotsing ja remont klientide juures üle Eesti; tööga seotud dokumentatsiooni täitmine ning aruandluse pidamine; klientidega suhtlemine ning vajaliku info vahetu edastamine.

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus rasketehnika hoolduse/remondi alal (soovituslik)

  • head tehnikalased teadmised elektri- ja hüdraulikasüsteemide tööst

  • eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil (kasuks tuleb arusaamine ingliskeelsetest tehnilistest tekstidest)

  • arvuti kasutamise oskus

  • B-kategooria ja soovituslikult C-kategooria juhiloa olemasolu

  • kohusetundlikkus ja täpsus

Swecon pakub Sulle ühtehoidvat ja professionaalset meeskonda; huvitavat ja vaheldusrikast tööd; ametialast täiendkoolitust Volvo CE poolt nii virtuaalselt, tehases kui ka koolituskeskustes; pikaajalist ja stabiilset töösuhet ning konkurentsivõimelist töötasu.

Küsi lisateavet telefonil 5058184
CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#800711

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem