Värsked tööpakkumised

Voldikkardinate valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389030

Tööpakkumise number

389030

Töö kirjeldus

Eesti juhtiv aknakatete ja kapisüsteemide tootja Sunorek AS otsib oma meeskonda voldikkardinate valmistajat, kelle tööülesanneteks on erinevat tüüpi voldikkardinate valmistamine

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, kiire, täpne ja korrektne oma töös. Vajalik füüsiline vastupidavus ja hea eesti keele oskus. Varasem töökogemus voldikkardinate valmistajana ei ole nõutav, ettevõte pakub väljaõpet kohapeal. Käitume töötajatega lugupidavalt ja ausalt ja ootame sama ka Töötajalt.

Pakume mitmekülgset tehnilist tööd, väljaõpet, mugavat ja kaasaegset tootmiskeskkonda ning toredat ja töökat meeskonda. Vajadusel korraldame ka transpordi Haabersti ringist (12 min) või Tabasalust (7 min) töökohale ja tagasi. Töötajal on firmasiseselt laialdased arenguvõimalused.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2015
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2015