Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #179652

Võlanõustaja

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks on osakonna töö korraldamine, sh:

  • makseviivituses klientide selekteerimine
  • meeldetuletuste ettevalmistamine
  • suhtlemine klientidega
  • klientide nõustamine
  • info edastamine kliendihaldurile
  • kliendiga eelkokkuleppe sõlmimine

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, vene keele oskus kesktasemel
  • arvuti kasutamise oskus, ametikohal töötamiseks vajalike andmebaaside, tabel- ja tekstitöötlusprogrammide ning Interneti kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus, algatus- ja organiseerimisvõime, pingetaluvus, kohusetunne ja korrektsus, hea suuline ja kirjalik väljendusoskus
  • soovitavalt varasem töökogemus assisteerival ametikohal ja/või töökogemus krediidivaldkonnas

Stabiilset tööd nooruslikus ja sõbralikus kollektiivis ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsioon tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja firmasisesed arenemisvõimalused. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi ning ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGBANK-a töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi.

Tööpakkumise number
#179652

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. juuni 2009
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2009

BIGBANK AS (BIG) on tarbimislaenude väljastamisele spetsialiseerunud pank. BIGBANK on Baltimaades tegutsevate universaalpankade ja liisingfirmade järel üks suurimaid laenuandjaid eraisikutele ja ettevõtetele. BIGBANK AS-i missiooniks on teha kiire ja paindlik laenuteenus lihtsalt ja mugavalt kättesaadavaks nii eraisikutele kui ettevõtetele. Korporatsioonis töötab kokku ligi 400 inimest. Lisainfo www.bigbank.ee

Vaata rohkem