Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #224452

VÕLANÕUETE MENETLEJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti siseste võlgade sissenõudmine;
  • Võlglaste andmete otsimine;
  • Läbirääkimiste pidamine ja võlatasumise kokkulepete sõlmimine;
  • Töö erinevate andmebaasidega

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suhtlemisoskus;
  • Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Vene keele oskus suhtlustasandil;
  • Kesk- või kõrgharidus;
  • Tulemustele orienteeritus;
  • Otsustus- ja vastutusvõime;
  • Iseseisvus, järjekindlus ja täpsus.

Kasuks tuleb:
  • Eelnev töökogemus võlgade sissenõudmisel;
  • Eelnev müügitöö kogemus;
  • Juriidiline haridus või selle omandamine.

  • Konkurentsivõimelist ja töötulemustele orienteeritud palka;
  • Eneseteostus ja karjäärivõimalust;
  • Arendavat ja huvitavat tööd;
  • Nooruslikku, lõbusat ja toetavat kollektiivi;
  • Sportimisvõimalusi;
  • Kaasaegset töökeskkonda;
  • Vabadust kaasa rääkida ettevõtet puudutavates küsimustes;
  • Ametialaseid koolitusi.

Lisainfo

Palume lisada CV-le kaaskiri ning vastata kõikidele küsimustele.
Ootame meie kollektiivi nooruslikku mitmekülgset inimest.

Tööpakkumise number
#224452