Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56047

Võlanõuete käsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendi esindamine võlaõiguslikes suhetes, mille tulemusena saavutatakse
kliendi nõuete kohtuväline lahend.

Ootused kandidaadile

  • juriidiline haridus
  • eelnev töökogemus antud valdkonnas
  • analüüsi-, otsustus- ja vastutusvõime
  • kohusetundlikkus ja täpsus
  • hea suuline ning kirjalik eneseväljendusoskus
  • koostöövalmidus
  • läbirääkimiste pidamise oskus
  • iseseisvalt töötamise oskus
  • hea eesti ja vene keele valdamine
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • võimalust rakendada teadmisi võlaõiguse valdkonnast
läbi vahetu suhtlemise kümnete erinevate isikutega päevas;
  • võimalust anda oma panus professionaalse inkassoteenuse arenguks;
  • võimalust töötada rahvusvahelisse kontserni kuuluvas ettevõttes;
  • kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Otsime töötajat peagi lapsehoolduspuhkusele jääva töötaja asendamiseks.

CV palume saata alltoodud tähtajaks koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#56047