Värsked tööpakkumised

Võlanõuete halduse valdkonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173047

Tööpakkumise number

173047

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on kõnekeskuse, võlanõuete monitooringu, sissenõudmise ja juriidilise teenistuse üldjuhtimine: mehitamine, töötajate koolitamine, eesmärgistamine ja tagasiside andmine, töö igapäevane organiseerimine, teenuse kvaliteedi juhtimine, tööprotsesside analüüs ja vajalike muudatuste elluviimine. Valdkonna juht on ka ettevõtte juhtrühma liige ja osaleb planeerimise, eelarvestamis- ja otsustusprotsessides.

Nõudmised kandidaadile

Edukalt kandidaadilt eeldame töökogemust finants- või teenindusvaldkonnast (näiteks panga harukontor, professionaalne kõnekeskus jne.) ning juhtimiskogemust. Teil on kõrgharidus, valdate eesti ja inglise keelt, suudate läbirääkimisi pidada ja inimesi motiveerida. Teid iseloomustavad positiivsus, organiseerimis- ja analüüsivõime, märkate ka detaile ja olete püsiv eesmärkide saavutamises.

Pakume väljakutset juhina, ettevõtte juhtrühma liikmena ja spetsialistina, huvitavat tööd edukas ja kiirelt arenevas rahvusvahelises kontsernis, mis on ühtlasi valdkonna juhtivaks ettevõtteks Eestis, võimalust enesetäiendamiseks ning väärilist sissetulekut.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja avaldus hiljemalt 12. veebruariks postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Lähem informatsioon Indrek Pajumaa’lt telefonil 667 1520 või www.lindorff.com. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2009

Lindorff Grupp on krediidijuhtimise teenuste turuliider Euroopas s.h. Baltimaades. Pakume teenuseid krediidikontrollist ja arvete väljastamisest ning tasumata arvete sissenõudmisest võlanõuete ostmiseni. Üle 2000 töötajaga Lindorff Grupi 2007. aasta käive oli 349 miljonit eurot. Lindorff on edukalt tegutsenud Eesti turul alates 1997. aastast. Praegu töötab Lindorff Eesti AS-is 56 töötajat, kellest võlanõuete halduse valdkonnas 30.