Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527118

VÕLANÕUETE HALDUR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti-siseste ja rahvusvaheliste võlanõuete haldamine
  • Aruannete esitamine
  • Töö andmebaasidega
  • Aktiivne suhtlemine võlgnikega
  • Graafikute koostamine
  • Maksetähtaegade jälgimine
  • Suhtlemine rahvusvaheliste koostööpartneritega

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame head Eesti ja Inglise keele oskust, kiiret õppimisvõimet, loogilist mõtlemist ning head ajaplaneerimisoskust.

Kasuks tuleb:

  • Suhtlustasandil vene keele oskus
  • Aktiivsus ja korrektsus
  • Järjekindlus ja püsivus
  • Läbirääkimisoskus ja pingetaluvus
  • Arvuti kasutamise oskus
* Analüüsivõime
  • Eelnev töökogemus võlgnevuste sissenõudmisel

Ettevõte pakub

* Täielikku väljaõpet

  • Konkurentsivõimelist tulemuspalka
  • Huvitavat ja väljakutset sisaldavat tööd
* Eneseteostuse- ja arengu võimalust
* Rahvusvahelist töökogemust

Tööpakkumise number
#527118

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2018

OK Incure on Soome inkassoettevõtte OK Perintä Oy tütarettevõte. Koos oma emaettevõttega kuulume kiiresti arenevasse B2Holding finantsgruppi, mis on alates 2013. aastast laienenud 23 riiki Skandinaavias, Baltikumis ja mujal Euroopas. Meie meeskond omab töökogemust Eesti inkassoturul alates aastast 1997.

Otsime oma kollektiivi aktiivset ja kohusetundlikku inimest võlanõuete halduri ametikohale.

Tööülesanneteks on võlgnevuses olevate nõuete osas kohtuväliste kokkulepete saavutamine ja sinnajuurde kuuluvate Eesti-siseste sissenõudmisprotsesside haldamine.
Pakutav palgasuurus selgub läbirääkimiste teel sõltudes eelkõige kandideerija senisest kogemustest ja võimetest.
Palume saata omalt poolt motivatsioonikiri koos palga sooviga.

Vaata rohkem