Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #153951

Võlanõuete haldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- pangalaekumiste jälgimine
- meeldetuletuskirjade väljastamine
- meeldetuletus-telefonikõnede tegemine
- võlgnikega läbirääkimiste pidamine
- võlatasumise kokkulepete sõlmimine
- raportite koostamine

Ootused kandidaadile

- eelnev ettekujutus firma tegevusvaldkonnast
- hea väljendusoskus (kõnes ja kirjas)
- veenmisoskus, aktiivsus, suhtlemisjulgus ja otsustusvõime
- ausus ja pühenduvus, täpsus ja korrektsus
- analüütiline mõtlemine
- hea pingetaluvus
- hea vene keele oskus, inglise ja/või soome keele oskus suhtlemistasandil
- arvutikasutusoskus

Ettevõte pakub

- töökogemust rahvusvahelises firmas
- tööalast väljaõpet ja täiendkoolitust
- karjäärivõimalust

Tööpakkumise number
#153951

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
11. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
30. mai 2008

Manpoweri kliendiks on Svea Inkasso OÜ, ettevõtte eesmärgiks on pakkuda olemasolevatele klientidele tulemuslikku inkassoteenust.
Svea Finantseerimine ja Svea Inkasso kuuluvad kontserni Svea Ekonomi AB. Svea Ekonomi on üks Rootsi ja Skandinaavia juhtivaid müügiarvete ja võlanõuete finantseerimise-, haldamise ning võlgade sissenõudmise teenust osutav kontsern.
Svea Ekonomi on asutatud 1981 aastal. Tänaseks on töötajate arv kasvanud 325 töötajani ning kontserni konsolideeritud aastakäive on üle 65 miljoni euro.

Vaata rohkem