Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197013

Võlahalduse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks võlahalduse spetsialistina on meie koduklientide võlgade aktiivne sissenõudmine. Lisaks nõustad kliente ja hindad nende krediidivõimet, sõlmid vajadusel võla tasumise kokkuleppeid ning jälgid nende täitmist.

Ootused kandidaadile

See töö on Sulle sobiv väljakutse, kui:

  • omad rakenduslikku kõrgharidust (soovitavalt juriidilist või majandusalast)
  • oled valmis intensiivseks ja emotsionaalselt raskeks tööks
  • Sul on väga hea suhtlemis-ja enesekehtestamisoskus
  • valdad kõrgtasemel eesti ning suhtlustasemel vene keelt

Ettevõte pakub

  • arendavat ja vastutusrikast tööd
  • põhjalikku väljaõpet ja tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi
  • toetavat ja ühtehoidvat meeskonda

Tööpakkumise number
#197013

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. mai 2010
Kuulutus sisestati:
10. mai 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaeäri on Eesti Energia kontserni klienditeenindusüksus, kus töötab kokku üle 1700 töötaja. Meie ülesandeks on klientidele elektrienergia, võrguteenuse, telekommunikatsiooniteenuse ja energiaga seotud lisateenuste müümine.

Vaata rohkem