Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674004
Kaugtöö võimalus

Võlahaldur

CVKeskus.ee klient
Eesti , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 27. oktoober 2020
Kuulutus aegub:10. november 2020

Töö kirjeldus

Sind eesootavad väljakutsed meie aktiivselt arenevas ja uuendusmeelses organisatsioonis on:

  • Nõuete menetlemine, sh nõude summa arvutamine, arvele võtmine, dokumentide koostamine ning infovahetus;
  • Klientide professionaalne teenindamine ning nende probleemide lahendamine telefoni ja e-posti vahendusel;
  • Tasaarvestuse teostamine, sh andmete sisestamine süsteemi ja dokumentide koostamine;
  • Nõuete mittelaekumiste korral täitemenetluse algatamine ja infovahetus kohtutäituritega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui oled pädev suhtleja, omad kogemust keeruliste probleemide lahendamisel ja oskad kasutada tavakasutaja tasemel kontoritarkvara. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel ning omandatud haridus finants- või õigusvaldkonnas ja töökogemus ametiasutuse või teenistuskoha töövaldkonnas. Tegu on tähtajalise ametikohaga.

Tööpakkumise number
#674004

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Võlahaldur