Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55342

Võla sissenõudjad Inglismaale

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Finantsfirma Cornwallis vajab 2 väga suurt, pikka ja tugevat meest võla sissenõudjateks. Töö ülesandeks on käia koos ametnikuga võlgnike kodudes, äärmisel juhul viia kodudest vara ära ja kaitsta ametnikku.

Soovitav on turvatöö kogemus ja nõutud hea inglise keel ja juhiluba ja viisakus.

Palk umbes £300 nädalas (£7 tunnis).

Võimalus töötada uksehoidjana kohalikes pubides ja klubides lisaraha teenimiseks.

Ootused kandidaadile

  • 20-40a mees
  • Väga suur ja tugev kehaehitus
  • Eelduseks on turvatöö kogemus
  • Hea inglise keele oskus
  • Juhiluba

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga tööd
  • £7 tunnis
  • Majutust
  • Lisatöö võimalust uksehoidjana
  • 28 päeva tasustatud puhkust aastas
  • Täielikku toetust Inglismaal töötamist ja elamist puudutavates küsimustes
  • Abi lennupiletite soetamisel UK-sse sõiduks
  • Abi kohale jõudmisel

Lisainfo

Huvitatutel palume saata ingliskeelne CV (võimaluse korral koos soovitajate kontaktandmetega või koos valmis soovituskirjadega) nii kiiresti kui võimalik. Intervjuud viiakse läbi Abel Staff Tallinna kontoris.

Lisainformatsiooni saamiseks Abel Staff'i ja UK-s töötamise võimaluste kohta külastage palun meie kodulehte aadressil www.abelstaff.com

ABEL STAFF ON SEADUSLIKULT TEGUTSEV FIRMA, MIS EI VÕTA KANDIDAATIDELT TÖÖLE VAHENDAMISE EEST KONSULTATSIOONITASU

Tööpakkumise number
#55342