Võimas meeskond otsib võimast kokka VIP9

HONEYWELL OÜ

Tööpakkumise number

595050

Töö kirjeldus

- Köögis ettevalmistuste tegemine
- Pitsade valmistamine vastavalt tellimustele
- Töö a la carte köögis

Nõudmised kandidaadile

- Võimas kiirus töötamisel (restoran asub Raekoja platsil)
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus pitsakokana
- Hoolas ja kohusetundlik suhtumine töösse
- Eesti keele oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

- Arengut soosivat töökeskkonda
- Võimalust töötada edukas ja kiiresti arenevas toitlustusettevõttes
- Sõbralikku ja toetavat kollektiivi
- Mitmekesiseid töövõimalusi

Lisainfo

Tööd pakume maikuust septembrikuuni.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
3. mai 2019
Soovin kandideerida

Võimas meeskond otsib võimast kokka

OÜ Honeywell haldab restorane Maikrahv ja Turg ning kohvik-restorani Vana Toomas, mis kõik asuvad Tallinna vanalinnas. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda unustamatuid maitseelamusi ja suurepärast teenindust meeldivas õhkkonnas.

Avan ettevõtte profiili