Värsked tööpakkumised

Võileiva- ja salatimeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 271132

Tööpakkumise number

271132

Töö kirjeldus

Mamo otsib enda meeskonda naerusuist ja energiast pakatavat võileiva- ja salatimeistrit, kes soovib ka tulevikus toitlustuse alal püsivalt karjääri teha. Meistri töö seisneb päeva esimeses pooles kohvikus klienditeenindusest (valmistatakse tellimuse peale salateid, ciabattasid, wrappe) ning päeva teises pooles tehakse köögis lihtsamaid külma köögi ettevalmistustöid (kastmete ja segude valmistamine, külm- ja kuumtöötlus).

Me ei eelda erialast haridust või töökogemust, usume, et kõik on õpitav, kui on huvi oma tööd hästi teha. :)

NB! Otsime töötajat täiskohaga. Ladus eesti keele oskus vajalik!

Tööülesanded:
-klientidega suhtlemine
-teenindamine
-võileibade ja salatite valmistamine tellimuse peale
-köögis tooraine ettevalmistus
-töökoha korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Ladus suhtlemisoskus, avatus uuele ja rõõmus ellusuhtumine, tõeline huvi toiduvalmistamise ja toitumise vastu, valmisolek täita erinevaid ülesandeid väljaspool oma mugavustsooni, kiire mõtlemine ja tegutsemisoskus. Kasuks tuleb ka eelnev töökogemus toitlustuses.

NB! Kindlasti lisa CV juurde kaaskiri, miks just Sina sobid sellele töökohale ning mida Sa meilt ootad. :)

Pakume huvitavat tööd omanäolises söögikohas, häid arenemisvõimalusi ning eriti mõnusat rutiinivaba meeskonda. Tööaega argipäeviti, nädalavahetused on vabad.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. november 2012
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2012

Kusagil pole kirjas, et kiirtoit peab olema rämpstoit.
Keegi pole öelnud, et ajapuudusel tuleb süüa midagi maitsetut või lausa kahjulikku.
Ja kui Sa ikka veel ei usu, siis päris Tallinna kesklinnas ootab Sind Mamo - esimene täisväärtusliku ja tervisliku kiirtoidu kett Eestis.