Värsked tööpakkumised

Võileiva- ja salatimeister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236405

Tööpakkumise number

236405

Töö kirjeldus

Võileiva- ja salatimeistri töö jaguneb kaheks - võileibade ja salatite valmistamine vastavalt kliendi soovile ning lõunasöögi väljastamine. Õhtupoole teeb võileiva-
salatimeister järgmiseks päevaks ettevalmistusi.
Kõige suurem rõhk on sellel töökohal klilentidega suhtlemisel, kassaga töötamisel ning retsepti järgi täpselt toidu valmistamisel ja väljastamisel.

Nõudmised kandidaadile

Ladusat suhtlemisoskust, tõelist huvi toiduvalmistamise ja toitumise vastu, head pingetaluvust, soovi õppida ja ennast täiendada. Kasuks tuleb ka eelnev
töökogemus ja erialane haridus.
Kindlasti lisada CV-le kaaskiri!

Pakume huvitavat tööd päevasel ajal, häid arenemisvõimalusi ning eriti mõnusat rutiinivaba meeskonda.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. september 2011
Kuulutus sisestati:
16. august 2011

Avatakse uus Mamo!
Päris Tallinna südames.
Otsime oma seltskonda uusi naerusuiseid ja käbedate kätega võileiva- ja salatimeistreid.