Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670857

Vodja Individuaalõppekeskuse klassiõpetaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma sõbralikku kooliperre klassiõpetajat, kelle peamiseks ülesandeks on põhiainete õpetamine ja klassijuhatamine I ja II kooliastmes.

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad (võib olla omandamisel)
  • oskus ja tahe olla hooliv ning tähelepanelik laste, vanemate ja kolleegide suhtes
  • omadus õpetades särada ja tekitada huvi uute teadmiste ja kogemuste vastu

  • võimalust tunda ennast väärtusliku osana ühises kooliperes

  • ajaloolist ja looduslikult kaunist töökeskkonda

  • head palka ja pikemat puhkust

Tööpakkumise number
#670857

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

Rocca al Mare Kool tähistas eelmisel õppeaastal oma nooruslikku kahekümnendat juubelit. Meie ühine koolitee on eluterve, loov ja uudishimulik. Väärtustame vaimsust, eetilisust ja huumorimeelt.
Eestimaa südames, Roosna-Alliku vallas Vodja mõisas tegutseb meie kooli Vodja Individuaalõppekeskus, kus elavad ja õpivad lapsed, kes vajavad arenguks toetavat ja rahulikku keskkonda.

Vaata rohkem