Värsked tööpakkumised

Водителя пресс-машины

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 603704

Tööpakkumise number

603704

Firma nimi peidetud ВОДИТЕЛЯ ПРЕСС-МАШИНЫ

Töö kirjeldus

В нашем безвредном для окружающей среды и трудолюбивом коллективе не хватает ВОДИТЕЛЯ ПРЕСС-МАШИНЫ

Nõudmised kandidaadile

ОЧЕНЬ ЖДЁМ ТЕБЯ В НАШУ КОМАНДУ, ЕСЛИ
У тебя есть водительские права категории C
У тебя есть действующее свидетельство о квалификации водителя
Ты добросовестен – заботишься о вещах клиента, как о своих собственных
Ты дружелюбен – уважаешь позитивный стиль общения
У тебя хорошая стрессоустойчивость – в сложных ситуациях сохраняешь спокойствие
Находишься в хорошей физической форме
На пользу пойдёт знание эстонского языка

Ettevõte pakub

СО СВОЕЙ СТОРОНЫ ПРЕДЛАГАЕМ
Современные условия труда и команду, которая поддержит
Работу по графику и по сменам, которые тебе подходят
Надёжность – определённая зарплата в определённый день
35 календарных дней отпуска
Спортивные пособия и возможность вместе с семьёй принимать участие в общих мероприятиях от предприятия

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2019

Ragn-Sells AS on pereettevõte, mille lugu saab alguse üle 135 aasta tagasi Rootsist. Maailm on selle aja jooksul pea tundmatuseni muutunud, kuid Ragn-Sellsi eesmärk aidata luua puhtamat elukeskkonda on püsinud muutumatuna. Ühe hobusega alustanud ettevõttest on tänaseks saanud Skandinaavia suurimaid taaskasutuse ja materjalidega tegelevaid ettevõtteid. Ragn-Sells nõustab suurtootmisi, omavalitsusi ja hotelle keskkonna ja säästva ettevõtluse teemadel. Ragn-Sells sorteerib ja vahendab tootjatele üle 100 erineva materjaliliigi. Ragn-Sells on ka Eestis tuntud vastutustundliku ja keskkonnahoidliku ettevõtluse edendaja, kus töötajaid hoitakse ja panustatakse nende heaolusse ja arengusse.

Tervislik töökoht
Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks