Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195884

VK projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusprojektide veevarustuse ja kanalisatsiooni osa projekteerija.

Ootused kandidaadile

- Erialane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
- Eelnev projekteerimisalane kogemus
- CAD tarkvara kasutamise oskus
- Suur huvi VK eriala vastu
- Kiire õppimisvõime
- Iseseisvus ja pingetaluvus
- Vastutustunne ja täpsus
- Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- Väga hea eesti keele oskus
- Võimalus viibida välislähetuses

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist töötasu
- Võimalust töötada erigraafiku alusel
- Pidevat ettevõttesisest koolitust

Lisainfo

CV-d edastada ainult eesti keeles!
CV-le lisada lühivormis kirjeldus eelnevast projekteerimisalasest töökogemusest (nt teostatud projektid ja roll projektis).

Tööpakkumise number
#195884