Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338301

VK-KV projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* veevarustuse-, kanalisatsiooni-, kütte- ja ventilatsioonisüsteemide projekteerimine;
* tehniliste lahenduste väljatöötamine ja optimeerimine põhiprojektide staadiumis;
* tootmiseks ja ehituseks vajalike tööjooniste ja spetsifikatsioonide koostamine tööprojektide staadiumis;
* projektgrupi ja tootmise nõustamine;
* pidev koostöö teiste projekteerimismeeskonna liikmetega

Ootused kandidaadile

* erialane haridus (küte ja ventilatsioon või veemajandus);
* eelnev töökogemus VK-KV valdkonnas;
* kütte- ja ventilatsioonisüsteemide projekteerimise pädevuse olemasolu MTR-mõistes või eeldused selle taotlemiseks;
* hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
* väga hea arvuti kasutamise oskus (AutoCad, MS Office – spetsialisti tasemel);
* töökus ja kohusetundlikkus;
* hea pingetaluvus ja püsivus;
* täpsus ja põhjalikkus;
* meeskonnatöö oskus;
* soov ja valmisolek pühendumiseks.

Kasuks tuleb
* Sprinklersüsteemide projekteerimise kogemus ja vastav pädevus;
* varasem kogemus ning orienteerumine Skandinaaviamaade ehitusnormides ja nõuetes.
* MagiCad tundmine ja kasutamine

Ettevõte pakub

* projekteerimisalaseid väljakutseid
* võimalust osaleda rahvusvahelistes projektides
* kaasaegset töökeskkonda ja toredat meeskonda;
* motiveerivat töötasu ja boonussüsteemi

Tööpakkumise number
#338301

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2014
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2014

Kodumaja AS seob omavahel gruppi ettevõtteid, mille põhitegevuseks on kõrgekvaliteedilise elamispinna projekteerimine, tootmine, ehitus ja müük. Kodumaja ettevõtted on pühendunud oma põhitegevusele alates 1995 aastast. Enam kui 90 % meie poolt ehitatud elamispinnast asub Põhjamaades - Norras, Taanis, Soomes ja Rootsis. Ülejäänud ca 10 % on leidnud koha koduturul.

Tutvu ettevõttega täpsemalt: www.kodumaja.ee

Vaata rohkem