Värsked tööpakkumised

VK eelarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92542

Tööpakkumise number

92542

Töö kirjeldus

  • eriosade (küte, vesi, kanal) mahtude arvutamine eelarve koostamiseks
  • kogu vajamineva informatsiooni hankimine objekti kohta (objektiga tutvumine)
  • materjalide hinnaküsimiste tegemine
  • ehituse omahinna eelarve koostamine
  • pakkumiste vormistamine ja tähtaegne esitamine
  • töösseminevate objektide dokumentatsiooni ettevalmistamine üleandmiseks projektijuhile
  • tagasiside kogumine ehitusplatsilt oma arvutatud objektidelt ühikhindade ja materjali koguste kohta.
  • töö mahu- ja eelarvestuse tarkvara

Nõudmised kandidaadile

  • ehitusalane (KV, VK) kesk- või kõrgharidus ning töökogemus tegevusvaldkonnas
  • VK ehitusprotsessi ja materjalide tundmine
  • arvutikasutamise oskus (Word, Excel, Project, AutoCad, E-mail, Internet, failihaldus)
  • suhtlemisoskus.
  • väljendusoskus kõnes ja kirjas.
  • pingetaluvus ja analüüsivõime
  • meeskonnatöö oskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist palka ja stabiilset sissetulekut
  • stabiilset töökohta
  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
  • tööd kiiresti arenevas firmas
  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • täiendõppe võimalusi

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

www.samet.ee