Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295698

Visual Merchandiser Kristiine Tally Weijl kaupluses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kaupade väljapaneku korraldamine
- Müükide analüüsimine ja tellimuste ettevalmistamine
- Professionaalne müügitöö, aktiivne suhtlemine klientidega

Ootused kandidaadile

- Eelnev töökogemus kaubanduses
- Huvi moemaailma vastu
- Loomingulisus, stiilitunnetus, kujundusoskus
- Soov ja valmisolek töötada klienditeeninduses, väga hea suhtlemisoskus
- Sära silmis, entusiasm, aktiivsus
- Iseseisva ja meeskonnatöö oskus
- Arvutioskus
- Inglise, vene ja eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Meeldivat töökeskkonda
- Väljaõpet
- Palka vastavalt töötulemustele
- Arenguvõimalusi

Lisainfo

Palun saata oma CV e-posti aadressile julia_tw(at)proxim.ee või läbi CV-keskuse.

Tööpakkumise number
#295698

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem