Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289486

Virumaa piirkonna juht/ maakler

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*meeskonnatöö juhtimine
*maaklerite motiveerimine, toetamine
*kinnisvara vahendusteenuse osutamine
*aktiivne suhtlemine klientidega
*kinnisvaraobjektide otsimine
*kinnisvaratehingute ettevalmistamine
*klientidele kinnisvara tutvustamine

Ootused kandidaadile

*miinimum 2 aastane kinnisvaraalane töökogemus
*teadmised kinnisvara valdkonnast
*hea eneseväljendusoskus eesti ja vene keeles
*loovus ja leidlikkus uute kliendisuhete algatamisel
*püsivus ja vastutustunne
*läbirääkimisoskus ja tegutsemisjulgus

Ettevõte pakub

*töökogemust rahvusvahelises ettevõttes
*arenemisvõimalusi ning võimalust õppida parimatelt
*võimalust oma tööaega ise korraldada
*asjatundlikku meeskonda
*võimalust olla ettevõtja
*palju erinevaid kliente ja uusi kogemusi
*töökoht Rakveres

Lisainfo

Arco Varas töötades saab suure kogemuste pagasi, tugeva kontaktide võrgustiku tulevikuks ning võimaluse rakendada oma teoreetilisi teadmisi praktikas.

Usalda kogemust!

Tööpakkumise number
#289486

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2012

CVKeskus.ee klient

Arco Real Estate AS on ettevõte, mis kuulub
1992. a Eestis asutatud Arco Vara gruppi, kelle tegevus
hõlmab nii kinnisvara vahendus-, arendus- kui ka ehitustegevust. Firmal on esindused 17 linnas Eestis, Lätis, Ukrainas ja Bulgaarias.
Grupis töötab ca 170 inimest. Arco Real Estate AS põhilisteks tegevusvaldkondadeks on kinnisvara vahendus,
hindamine, väikearendus, nõustamine ja haldus.

Vaata rohkem