Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49537

Virumaa müügimees

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-müüa tooteid klientidele sortimenti
-jälgida klientide juures toodete liikumist ning teostada järelmüüki
-teenindada kliente
-läbi viia kampaaniaid
-lahendada jooksvaid probleeme

Klientideks on kaubandusettevõtted, hotellid, restoranid, catering firmad.

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima aktiivseid, enesekindlaid, hea suhtlemisoskusega inimesi, keda huvitab müügitöö ja kes räägivad eesti ja vene keeles. Eelnev kaubanduskogemus tuleb kasuks.

Tootekoolitust, suhtlemisrohket töökogemust, vajalikke töövahendeid, võimalust oma tööd ise planeerida ja tulemusest sõltuvat töötasu (põhipalk+tulemustasu).

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus märgusõnaga "Virumaa müügimees" hiljemalt 18.augustiks(k.a):
-e-posti aadressile valior@valior.ee
-faksile 6684489 või
-posti teel aadressile AS Valior Tuukri 54 Tallinn 10120

Tööpakkumise number
#49537

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. august 2005
Kuulutus sisestati:
12. august 2005

AS Valior on alates 1992.aastast tegutsev firma, kes on erinevate alkoholide, veinide ja karastusjookide maaletooja ja turundaja.

Vaata rohkem