Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58780

Virumaa müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • olemasoleva sortimendi haldamine klientide juures Virumaa piirkonnas
  • uute toodete sissemüük
  • turundustegevuse tulemuslik läbiviimine klientide juures
  • võlgnevuste kontroll

Ootused kandidaadile

  • aktiivse müügitöö kogemus
  • väga hea suhtlemis ja läbirääkimisoskus
  • eesti ja vene keele väga hea oskus
  • isikliku auto kasutamise võimalus

  • professionaalset arengut läbi vastutusrikaste tööüleasannete
  • töökeskkonda kogenud asjatundjate juures
  • motiveerivaid töötingimusi

Tööpakkumise number
#58780