Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640741

Viru keskuse Nord Coffee otsib oma meeskonda rõõmsameelseid klienditeenindajaid!

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamised ülesanded on:

  • Kohviku klientide igapäevane meeldiv, sõbralik ning kiire teenindamine.
  • Erinevate kohvi- ja muude jookide valmistamine
  • Võileibade valmistamine, dessertide serveerime
  • Kaupade väljapanek
  • Laudade, saali ja töökoha korrashoid

Töö on graafiku alusel vahetustega (nädala sees 17:00-21:15, nädalavahetustel 8:00-17:00 või 12:00-21:15)
Otsime osalise koormusega töötajaid, töö sobib ka õpilastele!

Ootused kandidaadile

  • Sul on korrektne ja hoolitsetud välimus
  • Oled oma tegevuses kohusetundlik, täpne ja kiire
  • Oled aus ja usaldusväärne
  • Aktiivne ning omad julgust suhelda
  • Oskad heal tasemel eesti ja inglise keelt,
kasuks tuleb ka mõne muu võõrkeele oskus.

Ettevõttesiseseid soodustusi (kohvikutes) + igakuiseid kinopileteid
Soodustusi viru keskuse erinevates teeninduskohtades ja poodides
Palka vastavalt tasemele
Stabiilset graafikut
Kõige uuemaid ja parimaid töövahendeid
Nooruslikku kollektiivi
Arenemisvõimalust

Grethen
+372 567 12 665

Tööpakkumise number
#640741

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4.6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. märts 2020
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem