Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #195272

Virtuaalsimulatsioonikeskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Virtuaalsimulatsioonikeskuse (VSK) juhataja tööülesannete hulka kuulub:

- VSKs läbiviidavate koolituste planeerimine, ettevalmistamine;
- suhtlemine erinevate siht-ja huvigruppidega Eestis ja välismaal nende koolitusvajaduste kaardistamiseks; VSK koolituskalendri koostamine ja haldamine;
- VSK õppuste ja koolituste korraldamine ning oma kompetentsi piires läbiviimine;
- VSK koolitusmaterjalide koostamine ja ettevalmistamine; VSK õppeklassi haldamine ja tehnoloogiline arendamine;
- VSK koolitustoodete väljaarendamine, müük ja turundus nii Eestis kui ka välismaal; VSK kursuste kvaliteedikontrolli teostamine;
- VSK kodulehe väljaarendamine ja haldamine; Virtuaalsimulatsiooni kui õppemetoodika turundamine nii Eestis kui ka välismaal.

VSK meetodist loe siit: http://en.wikipedia.org/wiki/Virtual_reality

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • on kõrgharidusega;
  • omab töökogemust operatiivteenistuses kriisi- või suurõnnetuste juhtimisel operatiiv- või taktikatasandil;
  • omab töökogemust koolitajana ja õppuste läbiviijana;
  • tunneb aktiivõppe metoodikaid;
  • valdab eesti keelt kõrgtasemel nii kõnes, kui ka kirjas, inglise keelt hästi kõnes ja kirjas ning vene keelt suhtlustasandil;
  • omab ülevaadet nii pääste-, politsei-, kui kiirabi põhitöödest ja ülesannetest sündmuskohal;
  • omab (soovitavalt) töökogemust rahvusvahelistes meeskondades kriisi või suurõnnetuste tagajärgede likvideerimisel;
  • on hea planeerija ning arengule ja tulemustele orienteeritud isiksus.

Meie uus meeskonnaliige peaks olema aus, kohusetundlik ja täpne, ennast juhtiv, uuele avatud, abivalmis, hea suhtleja, muutuvates olukordades kiiresti kohanev ning positiivse eluhoiakuga inimene.

Ettevõte pakub

  • ainulaadset ja motiveerivat tööd;
  • loovat ja innovaatilist töökeskkonda;
  • kõrgkoolile omaseid soodustusi.

Lisainfo

Elulookirjeldus, avaldus ja essee virtuaalsimulatsiooni kui õppemeetodi tulevikurakenduste kohta märgusõnaga „VSK“, saata kuni 01.05.2010 aadressil Sisekaitseakadeemia, Kase 61, 12012 TALLINN, faksil 696 5343 või CV-Keskuse kaudu.

Tööpakkumise number
#195272

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

Sisekaitseakadeemia on siseministeeriumi haldusala kõrgkool, mis valmistab kutse-, kõrg- ja magistrihariduse tasemel ette spetsialiste laiale ringile sisejulgeolekuasutustele (sh politseile, piirivalvele, päästealale, samuti justiits- ning maksu- ja tollisüsteemile). Viime neis valdkondades läbi ka teadus- ja arendustööd ning pakume juba töötavatele spetsialistidele täiendkoolitust kõigis erialastes küsimustes.

Sisekaitseakadeemia teadus- ja arendusdirektori vastutusalas asuv sisejulgeoleku instituudi virtuaalsimulatsiooni keskus on Euroopa Liidu rahastusel loodud põhjamaade modernseim 3D juhtimissimulatsiooni keskus, mille abil õpetatakse operatiivtöötajaid ja juhte kõigist sisejulgeoleku- ja sellega haakuvatest valdkondadest.

Vaata rohkem