Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #649847
Veebipõhine värbamine

Virnastaja/tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa

Töö kirjeldus

Saabunud kaupade kontroll, paigutamine riiulitesse (kuni 9m kõrgusele), aadresside järgi, tellimuste komplekteerimine, väljuva kauba toiemtamine laadimisalasse.

Nõudmised kandidaadile

Varasem töökogemus virnastaja/tõstukijuhina, tõstukijuhi lubade olemasolu.
Valmisolek töötamiseks graafiku alusel.
Eesti keele oskus suhtlustasandil.
Ausu, täpsus, kohusetunne.

Ettevõte pakub

Tööks vajalik väljaõpe.
Kohapeal toetavad kolleegid ja kaasaegsed töövahendid.

Tööpakkumise number
#649847

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
22. mai 2020

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem