Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27412

VIP klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on Tallinna Lennujaama läbivate VIP-klientide teenindamine:
* VIP-klientide teenindusprotsessi koordineerimine teiste teenuse osutamisel kaasatud osapooltega
* VIP-ruumide ettevalmistamine kasutamiseks
* VIP-teenuse osutamiseks vajaliku informatsiooni hankimine ja kooskõlastamine teenuse tellijaga
* Operatiivinformatsiooni jagamine koostööpartneritele (riigiametkonnad, lennufirmad, jt.)
* VIP-klientide lennujaamaprotseduuride ja kõikide seadusega ettenähtud riiki sisenemise- või riigist lahkumisega seotud protseduuride täitmise kontroll
* VIP-teenuse osutamine

Ootused kandidaadile

hea vene, inglise ja soome keele oskus
töökogemus klienditeeninduse valdkonnas

Ettevõte pakub

väljaõpet
meeldivat meeskonda
kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Aeg-ajalt esineb olukordi, kus VIP klienditeenindaja peab ise aitama VIP-kliendi pagasit kanda.

Tööpakkumise number
#27412