Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199015

VIP-bussijuht Riia äriliinil

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui Sinus on valmisolek:

  • teenindada äri- ja VIP kliente rahvusvahelisel liinil Tallinn-Riia-Tallinn
  • juhtida uut ja mugavat eritellimusel valmistatud äriklassile mõeldud VIP bussi
  • pakkuda klientidele säravat teenindust
  • teha meeskonnatööd nii reisisaatjate kui teiste bussijuhtidega
  • hoolitseda nii bussi puhtuse kui ka vajadusel remondi eest

Ootused kandidaadile

Siis ootame Sind kandideerima, kui:

  • omad D-kategooria juhilube
  • autojuhi (digimeeriku) kaarti ja kehtivat kutsetunnistust
  • sul on rahvusvaheline liini- või tellimusveo bussijuhtimise kogemus
  • suhtled vabalt nii eesti, vene kui ka inglise keeles
  • oled korrektse ja hoolitsetud välimusega
  • omad tehnilisi teadmisi
  • oled hea sõidu- ja suhtlemisoskusega

Ettevõte pakub

Just Sinule mõeldud tööpakkumisega võimaldame Sulle:

  • aastaringse ja stabiilse töö graafiku alusel
  • töövahendiks kaasaegse turismibussi
  • organiseeritud remondikorralduse ja bussi pesu
  • vormirõivastuse
  • konkurentsivõimelise töötasu, mis koosneb põhipalgast ja välislähetustega seotud päevarahadest
  • erinevaid koolitusi

Tööpakkumise number
#199015

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2010

AS HANSABUSS on emaettevõte, mille alla kuuluvad kaubamärgid „Hansabuss”, „City Tour”, „Hansarent”, "Business Line", "Hansabuss Latvia" ja „Mulgi
Reisid”.

Vaata rohkem