Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #195269

Viljandi, tartu ja jõgeva maavalitsuse siseaudiitor

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Siseaudiitori ametikoha eesmärk on Rahvusvahelistest Siseauditi Standarditest (IIA) lähtuvalt auditite läbiviimine Viljandi, Jõgeva ja Tartu Maavalitsuses ja nende hallatavates asutustes eesmärgiga anda auditite käigus sõltumatu hinnang:

  • maavalitsuse ja hallatavate asutuste sisekontrolli süsteemide piisavusele ning tõhususele riskide maandamisel;
  • maavalitsuse ja hallatavate asutuste finants- ja tegevusaruannetele, finantsjuhtimisele ning juhtimis- ja finantsarvestusele;
  • ressursside kasutamise seaduslikkusele, sihipärasusele, otstarbekusele ja säästlikkusele maavalitsuses ja hallatavates asutustes;
  • maavalitsuse ja hallatavate asutuste tulemuslikkusele (säästlikkusele, tõhususele ja mõjususele).

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus (eelistatult magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon majanduse, õiguse või avaliku halduse erialal);
  • eelnev töökogemus avalikus teenistuses vähemalt 1 aasta või vähemalt 1-aastane töökogemus siseaudiitorina või audiitorina;
  • IIA siseauditi standardite ning auditeerimist reguleerivate õigusaktide hea tundmine;
  • väga hea teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus;
  • audiitorile vajaliku isikuomadused ning hea kirjalik ja suuline väljendusoskus sh hea suhtlemisoskus;
  • kasuks tuleb regionaalvaldkonna ning maavalitsuste tegevusvaldkonna ja seda reguleerivate õigusaktide tundmine ning CGAP, CIA vms sertifikaadi omamine.

Sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi ning huvitavat ja vaheldusrikast tööd.

Lisainfo

Sinu töökoht saab olema Viljandi Maavalitsuses aadressil Vabaduse plats 2, 71020, Viljandi.

Kandideerimiseks palume saata CV ja motiveeritud sooviavaldus.

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 5263 (Siiri Antsmäe, Siseministeeriumi siseauditi osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 433 0409 (Ülle Riiner, Viljandi Maavalitsuse kantselei personalispetsialist).

Tööpakkumise number
#195269

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
9. mai 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

Vastavalt Siseministeeriumi valitsemisala siseaudiitorite ülesannete jaotusele, teenindab üks siseaudiitor mitut maavalitsust. Käesoleval hetkel otsime siseaudiitorit, kes viiks läbi auditeid Viljandi, Jõgeva ja Tartu Maavalitsuses.

Vaata rohkem